All entries of this event
PRVENSTVO BEOGRADA KADETI, JUNIORI I SENIORI - KICK LIGHT i Prvo kolo Lige Beograda za pionire u disciplini KICK LIGHT
Search:
Team
Entries
Profile
Categories
Anarchy gym(WKSRB123)
SERBIA (SRB)
Petrovic Petar
KL 73 SENIORI -74
Anarchy gym(WKSRB123), SERBIA (SRB)
Stankovic Uros
KL 72 SENIORI -69
Anarchy gym(WKSRB123), SERBIA (SRB): Total entries: 2 Total athletes 2
Avala tim(Avala tim)
SERBIA (SRB)
Djelosevic Nemanja
KL 35 KADETI -57
Avala tim(Avala tim), SERBIA (SRB)
Djelosevic Nikola
KL 51 JUNIORI -63
Avala tim(Avala tim), SERBIA (SRB)
Gromov Naum
KL 02 PIONIRI -32
Avala tim(Avala tim), SERBIA (SRB)
Kompanietic Dimitri
KL 35 KADETI -57
Avala tim(Avala tim), SERBIA (SRB)
Lugonja Dejan
KL 73 SENIORI -74
Avala tim(Avala tim), SERBIA (SRB)
Simonovic Sloboda
KL 17 PIONIRKE -37
Avala tim(Avala tim), SERBIA (SRB)
Simonovic Srbija
KL 46 KADETKINJE -60
Avala tim(Avala tim), SERBIA (SRB): Total entries: 7 Total athletes 7
Batajnica(WKSRB102)
SERBIA (SRB)
Andjelkovic Filip
KL 51 JUNIORI -63
Batajnica(WKSRB102), SERBIA (SRB)
Bantic Igor
KL 74 SENIORI -79
Batajnica(WKSRB102), SERBIA (SRB)
Bjelic Stefan
KL 54 JUNIORI -79
Batajnica(WKSRB102), SERBIA (SRB)
Cavic Petar
KL 06 PIONIRI -52
Batajnica(WKSRB102), SERBIA (SRB)
Makevic Jovan
KL 33 KADETI -47
Batajnica(WKSRB102), SERBIA (SRB)
Obradovic Dejana
KL 64 JUNIORKE -70
Batajnica(WKSRB102), SERBIA (SRB)
Pavlovic David
KL 03 PIONIRI -37
Batajnica(WKSRB102), SERBIA (SRB)
Pavlovic Lara
KL 62 JUNIORKE -60
Batajnica(WKSRB102), SERBIA (SRB)
Radivojevic Aleksandar
KL 04 PIONIRI -42
Batajnica(WKSRB102), SERBIA (SRB)
Stanic Luka
KL 52 JUNIORI -69
Batajnica[2](WKSRB102[2]), SERBIA (SRB): Total entries: 10 Total athletes 10
FKK Beograd(WKSRB110)
SERBIA (SRB)
Cebic Sara
KL 82 SENIORKE -60
FKK Beograd(WKSRB110), SERBIA (SRB)
Cvetkovic Dejan
KL 51 JUNIORI -63
FKK Beograd(WKSRB110), SERBIA (SRB)
Disic Stefan
KL 53 JUNIORI -74
FKK Beograd(WKSRB110), SERBIA (SRB)
Ivanusic Emilija
KL 45 KADETKINJE -55
FKK Beograd(WKSRB110), SERBIA (SRB)
Nedeljkovic Matija
KL 75 SENIORI -84
FKK Beograd(WKSRB110), SERBIA (SRB)
Rakocevic Nikola
KL 71 SENIORI -63
FKK Beograd(WKSRB110), SERBIA (SRB)
Veselinovic Mihajlo
KL 51 JUNIORI -63
FKK Beograd(WKSRB110), SERBIA (SRB): Total entries: 7 Total athletes 7
Goran Ostojic(Goran Ostojic)
SERBIA (SRB)
Gavrilovic Veljko
KL 33 KADETI -47
Goran Ostojic(Goran Ostojic), SERBIA (SRB)
Kalicanin Danilo
KL 77 SENIORI -94
Goran Ostojic(Goran Ostojic), SERBIA (SRB)
Kokar Ljuba
KL 77 SENIORI -94
Goran Ostojic(Goran Ostojic), SERBIA (SRB)
Kovac Milica
KL 81 SENIORKE -55
Goran Ostojic(Goran Ostojic), SERBIA (SRB)
Pajevic Stefan
KL 75 SENIORI -84
Goran Ostojic(Goran Ostojic), SERBIA (SRB)
Pavlovic Jovan
KL 78 SENIORI +94
Goran Ostojic(Goran Ostojic), SERBIA (SRB)
Poledica Dusan
KL 71 SENIORI -63
Goran Ostojic(Goran Ostojic), SERBIA (SRB)
Sutara Marko
KL 75 SENIORI -84
Goran Ostojic(Goran Ostojic), SERBIA (SRB)
Terzic Milos
KL 78 SENIORI +94
Goran Ostojic(Goran Ostojic), SERBIA (SRB)
Vasiljevic Branko
KL 72 SENIORI -69
Goran Ostojic(Goran Ostojic), SERBIA (SRB)
Vostinic Adam
KL 74 SENIORI -79
Goran Ostojic(Goran Ostojic), SERBIA (SRB): Total entries: 11 Total athletes 11
Grocka(Grocka)
SERBIA (SRB)
Brajovic Aleksa
KL 05 PIONIRI -47
Grocka(Grocka), SERBIA (SRB)
Lasica Petar
KL 31 KADETI -37
Grocka(Grocka), SERBIA (SRB)
Memedovic Veljko
KL 74 SENIORI -79
Grocka(Grocka), SERBIA (SRB)
Mijuskovic Uros
KL 34 KADETI -52
Grocka(Grocka), SERBIA (SRB)
Stanojevic Luka
KL 73 SENIORI -74
Grocka(Grocka), SERBIA (SRB)
Stanojevic Vukasin
KL 33 KADETI -47
Grocka(Grocka), SERBIA (SRB): Total entries: 6 Total athletes 6
Kangal(Kangal)
SERBIA (SRB)
Bjelajac Nemanja
KL 73 SENIORI -74
Kangal(Kangal), SERBIA (SRB)
Filipovic Emilija
KL 62 JUNIORKE -60
Kangal(Kangal), SERBIA (SRB)
Jakovljevic Vojin
KL 03 PIONIRI -37
Kangal(Kangal), SERBIA (SRB)
Kojic Vasilije
KL 72 SENIORI -69
Kangal(Kangal), SERBIA (SRB)
Miletic Strahinja
KL 35 KADETI -57
Kangal(Kangal), SERBIA (SRB)
Petrovic Uros
KL 37 KADETI -69
Kangal(Kangal), SERBIA (SRB)
Petrusic Milos
KL 52 JUNIORI -69
Kangal(Kangal), SERBIA (SRB)
Raspopovic Marko
KL 51 JUNIORI -63
Kangal(Kangal), SERBIA (SRB)
Staletovic Lira
KL 64 JUNIORKE -70
Kangal(Kangal), SERBIA (SRB)
Staletovic Luka
KL 51 JUNIORI -63
Kangal(Kangal), SERBIA (SRB)
Stipinovic Irena
KL 81 SENIORKE -55
Kangal(Kangal), SERBIA (SRB)
Turkovic Luka
KL 32 KADETI -42
Kangal(Kangal), SERBIA (SRB)
Zdravkovic Filip
KL 73 SENIORI -74
Kangal(Kangal), SERBIA (SRB)
Zecevic Una Teodora
KL 85 SENIORKE +70
Kangal(Kangal), SERBIA (SRB): Total entries: 14 Total athletes 14
Krstaš(Krstas)
SERBIA (SRB)
Brnabic Djordje
KL 71 SENIORI -63
Krstaš(Krstas), SERBIA (SRB)
Janketic Relja
KL 78 SENIORI +94
Krstaš(Krstas), SERBIA (SRB)
Nikolic Zoran
KL 37 KADETI -69
Krstaš(Krstas), SERBIA (SRB)
Petrovic Lana
KL 47 KADETKINJE -65
Krstaš(Krstas), SERBIA (SRB)
Tijanic Aleksa
KL 72 SENIORI -69
Krstaš[2](Krstas[2]), SERBIA (SRB): Total entries: 5 Total athletes 5
Novi Beograd(WKSRB138)
SERBIA (SRB)
Cvetanovic Veljko
KL 74 SENIORI -79
Novi Beograd(WKSRB138), SERBIA (SRB)
Cvjetinovic Aleksa
KL 72 SENIORI -69
Novi Beograd(WKSRB138), SERBIA (SRB)
Dancic Martin
KL 52 JUNIORI -69
Novi Beograd(WKSRB138), SERBIA (SRB)
Dobrasinovic Stefan
KL 54 JUNIORI -79
Novi Beograd(WKSRB138), SERBIA (SRB)
Dragomanovic Luka
KL 04 PIONIRI -42
Novi Beograd(WKSRB138), SERBIA (SRB)
Filipovic Petar
KL 52 JUNIORI -69
Novi Beograd(WKSRB138), SERBIA (SRB)
Jovanovic Denis
KL 72 SENIORI -69
Novi Beograd(WKSRB138), SERBIA (SRB)
Mirkovic Nemanja
KL 36 KADETI -63
Novi Beograd(WKSRB138), SERBIA (SRB)
Petrovic Milos
KL 32 KADETI -42
Novi Beograd(WKSRB138), SERBIA (SRB)
Petrovic Nikola
KL 31 KADETI -37
Novi Beograd(WKSRB138), SERBIA (SRB)
Radujko Andrija
KL 51 JUNIORI -63
Novi Beograd(WKSRB138), SERBIA (SRB)
Slavkovic Milan
KL 52 JUNIORI -69
Novi Beograd(WKSRB138), SERBIA (SRB)
Tibi Marsel
KL 55 JUNIORI -84
Novi Beograd(WKSRB138), SERBIA (SRB)
Tosic Veljko
KL 38 KADETI +69
Novi Beograd(WKSRB138), SERBIA (SRB)
Veselinovic Janko
KL 75 SENIORI -84
Novi Beograd[1](WKSRB138[1]), SERBIA (SRB): Total entries: 15 Total athletes 15
Petros(WKSRB178)
SERBIA (SRB)
Damjanovic David
KL 03 PIONIRI -37
Petros(WKSRB178), SERBIA (SRB)
Damjanovic Jovana
KL 45 KADETKINJE -55
Petros(WKSRB178), SERBIA (SRB)
Damjanovic Nina
KL 17 PIONIRKE -37
Petros(WKSRB178), SERBIA (SRB)
Djordjevic Vasilije
KL 54 JUNIORI -79
Petros(WKSRB178), SERBIA (SRB)
Lipovica Bojana
KL 82 SENIORKE -60
Petros(WKSRB178), SERBIA (SRB)
Manojlovic Damjan
KL 53 JUNIORI -74
Petros(WKSRB178), SERBIA (SRB)
Marinkovic Nikola
KL 35 KADETI -57
Petros(WKSRB178), SERBIA (SRB)
Marinkovic Nikolina
KL 17 PIONIRKE -37
Petros(WKSRB178), SERBIA (SRB)
Masanovic Andrija
KL 04 PIONIRI -42
Petros(WKSRB178), SERBIA (SRB)
Mikulic Kosta
KL 34 KADETI -52
Petros(WKSRB178), SERBIA (SRB)
Savic Tara
KL 64 JUNIORKE -70
Petros(WKSRB178), SERBIA (SRB)
Simic David
KL 03 PIONIRI -37
Petros(WKSRB178), SERBIA (SRB)
Simic Milutin
KL 34 KADETI -52
Petros(WKSRB178), SERBIA (SRB)
Stankovic Valentina
KL 82 SENIORKE -60
Petros(WKSRB178), SERBIA (SRB)
Stojkovic Tamara
KL 47 KADETKINJE -65
Petros(WKSRB178), SERBIA (SRB)
Stojnic Marko
KL 55 JUNIORI -84
Petros(WKSRB178), SERBIA (SRB)
Velimirovic Milica
KL 84 SENIORKE -70
Petros(WKSRB178), SERBIA (SRB)
Vujkovic Vuk
KL 04 PIONIRI -42
Petros(WKSRB178), SERBIA (SRB)
Zotovic Damjan
KL 02 PIONIRI -32
Petros(WKSRB178), SERBIA (SRB): Total entries: 19 Total athletes 19
Pobednik(WKSRB146)
SERBIA (SRB)
Basic Tamara
KL 62 JUNIORKE -60
Pobednik(WKSRB146), SERBIA (SRB)
Janicijevic Nikola
KL 77 SENIORI -94
Pobednik(WKSRB146), SERBIA (SRB)
Lalic Milan
KL 35 KADETI -57
Pobednik(WKSRB146), SERBIA (SRB)
Milivojevic Aleksandar
KL 55 JUNIORI -84
Pobednik(WKSRB146), SERBIA (SRB)
Mladenovic Nikola
KL 51 JUNIORI -63
Pobednik(WKSRB146), SERBIA (SRB)
Music Dusan
KL 77 SENIORI -94
Pobednik(WKSRB146), SERBIA (SRB)
Novakovic Ivan
KL 58 JUNIORI +94
Pobednik(WKSRB146), SERBIA (SRB)
Radojicic Lazar
KL 33 KADETI -47
Pobednik(WKSRB146), SERBIA (SRB)
Salja Ermin
KL 53 JUNIORI -74
Pobednik(WKSRB146), SERBIA (SRB)
Stankovic Filip
KL 37 KADETI -69
Pobednik(WKSRB146), SERBIA (SRB)
Stoiljkovic Mateja
KL 52 JUNIORI -69
Pobednik(WKSRB146), SERBIA (SRB)
Topalovic Arsenije
KL 53 JUNIORI -74
Pobednik(WKSRB146), SERBIA (SRB)
Vekic Nikola
KL 78 SENIORI +94
Pobednik(WKSRB146), SERBIA (SRB)
Veljkovic Aleksandar
KL 52 JUNIORI -69
Pobednik[2](WKSRB146[2]), SERBIA (SRB): Total entries: 14 Total athletes 14
Pro kik(WKSRB147)
SERBIA (SRB)
Gerum Tara
KL 85 SENIORKE +70
Pro kik(WKSRB147), SERBIA (SRB)
Ivanovic Jovana
KL 62 JUNIORKE -60
Pro kik(WKSRB147), SERBIA (SRB)
Ivanovic Strahinja
KL 78 SENIORI +94
Pro kik(WKSRB147), SERBIA (SRB)
Jankovic Uros
KL 76 SENIORI -89
Pro kik(WKSRB147), SERBIA (SRB)
Markovic Milos
KL 77 SENIORI -94
Pro kik(WKSRB147), SERBIA (SRB)
Smolic Dimitrije
KL 73 SENIORI -74
Pro kik[1](WKSRB147[1]), SERBIA (SRB): Total entries: 6 Total athletes 6
Sindjelic(Sindjelic)
SERBIA (SRB)
Loncarevic Eva
KL 46 KADETKINJE -60
Sindjelic(Sindjelic), SERBIA (SRB)
Piric Stefan
KL 36 KADETI -63
Sindjelic(Sindjelic), SERBIA (SRB)
Stankovic Masa
KL 48 KADETKINJE +65
Sindjelic(Sindjelic), SERBIA (SRB)
Stevanovic Marko
KL 35 KADETI -57
Sindjelic(Sindjelic), SERBIA (SRB)
Yuncu Tarik
KL 05 PIONIRI -47
Sindjelic(Sindjelic), SERBIA (SRB): Total entries: 5 Total athletes 5
SK KBS 011(SK011)
SERBIA (SRB)
Arsić Strahinja
KL 77 SENIORI -94
SK KBS 011(SK011), SERBIA (SRB)
Bogojević Lazar
KL 76 SENIORI -89
SK KBS 011(SK011), SERBIA (SRB)
Godi Ameli
KL 62 JUNIORKE -60
SK KBS 011(SK011), SERBIA (SRB)
Isailović Marija
KL 84 SENIORKE -70
SK KBS 011(SK011), SERBIA (SRB)
Ivković Nikola
KL 75 SENIORI -84
SK KBS 011(SK011), SERBIA (SRB)
Kračković Strahinja
KL 72 SENIORI -69
SK KBS 011(SK011), SERBIA (SRB)
Petković Miloš
KL 73 SENIORI -74
SK KBS 011(SK011), SERBIA (SRB)
Radojević Jovan
KL 73 SENIORI -74
SK KBS 011(SK011), SERBIA (SRB)
Spasojević Tatjana
KL 64 JUNIORKE -70
SK KBS 011(SK011), SERBIA (SRB)
Stevanović Leo
KL 54 JUNIORI -79
SK KBS 011(SK011), SERBIA (SRB): Total entries: 10 Total athletes 10
SM fight team(SM fight team)
SERBIA (SRB)
Elek Luka
KL 58 JUNIORI +94
SM fight team(SM fight team), SERBIA (SRB)
Kisobranski Zika
KL 38 KADETI +69
SM fight team(SM fight team), SERBIA (SRB)
Plazinic Jakov
KL 74 SENIORI -79
SM fight team(SM fight team), SERBIA (SRB)
Stefanovic Milan
KL 74 SENIORI -79
SM fight team(SM fight team), SERBIA (SRB)
Tosic Nemanja
KL 36 KADETI -63
SM fight team(SM fight team), SERBIA (SRB)
Trbovic Lazar
KL 58 JUNIORI +94
SM fight team(SM fight team), SERBIA (SRB)
Vuletic Tadija
KL 06 PIONIRI -52
SM fight team(SM fight team), SERBIA (SRB): Total entries: 7 Total athletes 7
Surčin(Surcin)
SERBIA (SRB)
Radojevic Ivana
KL 47 KADETKINJE -65
Surčin(Surcin), SERBIA (SRB)
Radojevic Tijana
KL 47 KADETKINJE -65
Surčin[2](Surcin[2]), SERBIA (SRB): Total entries: 2 Total athletes 2
Taurunum(WKSRB160)
SERBIA (SRB)
Dinic Angelina
KL 47 KADETKINJE -65
Taurunum(WKSRB160), SERBIA (SRB)
Djelic Kosta
KL 33 KADETI -47
Taurunum(WKSRB160), SERBIA (SRB)
Jovanovic Lana
KL 44 KADETKINJE -50
Taurunum(WKSRB160), SERBIA (SRB)
Miladinovic Vuk
KL 52 JUNIORI -69
Taurunum(WKSRB160), SERBIA (SRB)
Miletic Marko
KL 71 SENIORI -63
Taurunum(WKSRB160), SERBIA (SRB)
Stevanovic Novak
KL 34 KADETI -52
Taurunum(WKSRB160), SERBIA (SRB)
Todorovic Kosta
KL 53 JUNIORI -74
Taurunum(WKSRB160), SERBIA (SRB): Total entries: 7 Total athletes 7
Team Konstantinovic(Team Konstantinovic)
SERBIA (SRB)
Apostolovic Stasa
KL 44 KADETKINJE -50
Team Konstantinovic(Team Konstantinovic), SERBIA (SRB)
Tomic Andjela
KL 48 KADETKINJE +65
Team Konstantinovic(Team Konstantinovic), SERBIA (SRB)
Vasic Bosko
KL 73 SENIORI -74
Team Konstantinovic(Team Konstantinovic), SERBIA (SRB): Total entries: 3 Total athletes 3
Vulkan(WKSRB172)
SERBIA (SRB)
Linta Aleksa
KL 04 PIONIRI -42
Vulkan(WKSRB172), SERBIA (SRB)
Milenkovic Stefan
KL 33 KADETI -47
Vulkan(WKSRB172), SERBIA (SRB)
Trtak David
KL 36 KADETI -63
Vulkan[1](WKSRB172[1]), SERBIA (SRB): Total entries: 3 Total athletes 3
Zemun(WKSRB174)
SERBIA (SRB)
Cetojevic Vuk
KL 34 KADETI -52
Zemun(WKSRB174), SERBIA (SRB)
Nikolic Pavle
KL 54 JUNIORI -79
Zemun(WKSRB174), SERBIA (SRB)
Ristic Uros
KL 37 KADETI -69
Zemun(WKSRB174), SERBIA (SRB)
Savanovic Damjan
KL 74 SENIORI -79
Zemun(WKSRB174), SERBIA (SRB): Total entries: 4 Total athletes 4
Teams: 20 Total entries: 157 Total athletes: 157
Privacy statement
|
GTC
|
Imprint
SET Online by sportdata.org © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2024 (2024-05-19 16:15:52 CEST +02:00)